» Aktuality » Spuštěny nové webové stránky s...
26. 4. 2023

Spuštěny nové webové stránky společnosti :)

V pátek 28.4. 2023 jsme pro Vás spustili novou podobu našich webových stránek. Jednak mají nový moderní design, jsou zcela kompatilbilní a velice dobře přístupné také na všech mobilních zařízeních. Chceme Vám toutu cestou přinášet aktuality, noviky v očkování, ale také zlepšit dostupnost našich odboných doporučení, které jsme se rozhodli řadit podle nemocí. Užitečný by pro Vás mohly být přehled všech registrovaných vakcín v Evropě, spolku s odkazy na jejich aktuální SPC. Tradičnšě oblíbené části jako je poradna pro očkující lékaře samozřejmě pokračují i nadále. naleznete zde také očkovací kalendáře pro děti, ale i pro dospělé.

Budeme rádi pokud se Vám naše stránky budou líbit, budou pro Vás užitečné a stanou se součástí každodenní očkovací praxe. Uvítáme případně jakékoli poznámky a připomínky na zlepšení stránek nebo přidání užitečných součástí. V tomto případě pište na uvedené emailové kontakty osob z výboru odpovědných za obsah stránek (Chlíbek, Dražan, Smetana).

Mohlo by Vás zajímat

27. 4. 2023

Test1

Těšte se

Nenechte si ujít další ročník Hradeckých vakcinologických dnů, který se uskuteční 5.-7. 10. 2023.

Datum konání voleb: 28. 11. - 4. 12. 2022

Volební komise:
RNDr. Irena Hanovcová, CSc. (předsedkyně)
RNDr. Martina Malíková
MUDr. Šárka Rumlarová

Vážení členové České vakcinologické společnosti ČLS JEP, stávající výbor České vakcinologické společnosti ČLS JEP svým usnesením z 29. 9. 2022 vyhlásil volby do výboru a revizní komise společnosti na volební období 2023 - 2026.